Lista aktualności Lista aktualności

Warto pomagać

Leśnicy z Nadleśnictwa Okonek zorganizowali zbiórkę pieniędzy na leczenie dla chorej Nadii.

Ostatnio popularne są akcje typu #GASZYN CHALLENGE i bardzo dobrze, ponieważ każdy sposób by pomóc osobom będącym w potrzebie, jest dobry! Również pracownicy Nadleśnictwa Okonek, nie pozostają obojętni na osoby, które potrzebują pomocy. Takich osób jest bardzo wiele i nie brakuje ich nawet na „własnym podwórku”. Postanowiliśmy więc pomóc 10 – letniej Nadii Totoń z Okonka. Dziewczynka zachorowała na nowotwór zlokalizowany w szyszynce. Nadia – Walcząca Księżniczka, bo tak śmiało można o niej powiedzieć, trzyma się nieźle. Pomimo trudnej sytuacji walczy z całych sił wraz z rodziną o powrót do zdrowia. Jak zwykle w takich sytuacjach jednym z problemów jest pozyskanie funduszy na walkę z chorobą. Rodzice Nadii próbują zdobyć środki różnymi sposobami np. organizując zbiórkę na stronie:

https://www.siepomaga.pl/nadia-toton?ts=adw-dynamic&gclid=EAIaIQobChMI8sm5i7OB7AIVDZOyCh23zQooEAAYASAAEgIB1fD_BwE

Nadia, pomimo swojego cierpienia, jest pogodną dziewczynką i sama stara się pomagać. Zbiera zabawki dla chorych na nowotwór dzieci, by choć na chwilę uśmiech pojawił się na ich twarzach (więcej: https://www.se.pl/poznan/chora-na-raka-dziewczynka-zbiera-zabawki-dla-innych-dzieci-to-cos-wiecej-niz-zbiorka-aa-w4sb-r3Dy-rLH1.html )

Patrząc na Nadię – Walczącą Księżniczkę pracownicy Nadleśnictwa Okonek stwierdzili, że nie ma innej drogi, jak tylko spróbować pomóc.

Dlatego zorganizowaliśmy zbiórkę „Dla Nadii” by choć trochę wesprzeć ją w tym trudnym czasie, który mamy nadzieję będzie kiedyś tylko nikłym wspomnieniem.

 

Życzymy Ci zdrowia Nadio!!!