Lista aktualności Lista aktualności

Konkurs fotograficzny „Wyprawa do lasu” rozstrzygnięty

Krzysztof Tollas fotografią „Las” zdobył uznanie jury i wygrał konkurs fotograficzny pt. „Wyprawa do lasu” organizowany przez Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Pile.

Piękno krajobrazu, bogactwo świata roślinnego i zwierzęcego oraz pokazanie uroków lasu, były tematem przewodnim konkursu fotograficznego „Wyprawa do lasu”.
Rozświetlona smugą światła świerczyna, bocian skryty w otulonym mgłą lesie oraz gąszcz roślin odbijających się w tafli rzeki Gwdy to zdjęcia, które zdobyły najwięcej głosów komisji konkursowej.

Na konkurs wpłynęły 24 fotografie wykonane przez 9 uczestników, dla których pobyt w lesie to sposób na spędzanie czasu wolnego i rozwijanie pasji fotograficznej.

- Poziom prac, które wpłynęły na konkurs jest wysoki – uważają członkowie komisji - ujęta w kadrze przyroda zachwyca i zdumiewa dlatego wybór najlepszego zdjęcia nie był łatwy.

Jurorzy postanowili przyznać:
I miejsce – Krzysztofowi Tollasowi za zdjęcie „Las”.
II miejsce – Gracjanowi Dąbkowskiemu za fotografię „Goś w lesie”.
III miejsce – Jarosławowi Roli za zdjęcie „Nad Gwdą”.

Komisja konkursowa przyznała też wyróżnienie Mariuszowi Tomkowiczowi za fotografię „F-35 stawowy – startuj” oraz Marlenie Wełnic za zdjęcie „W leśnej zadumie”.
Serdecznie gratulujemy wygranej.